GRAFIK

Grafik i instrukcja zapisów

Wejdź do systemu Fitssey i utwórz konto klienta – system poprosi tylko o twoje imię i nazwisko oraz twój adres mailowy. Podanie innych danych nie jest konieczne.

Dokonaj zakupu wybranego karnetu. Wszystkie karnety ważne są 30 dni od daty zakupu. Karnet daje ci możliwość wejścia na dowolne zajęcia w grafiku. Płatności możesz dokonać poprzez przelew tradycyjny (system poda ci wszystkie niezbędne informacje) lub przez bezpieczną bramkę płatniczą imoje.

Zarezerwuj swoje miejsce na wybranych zajęciach. Tylko rezerwacja miejsca daje ci gwarancję, że po przybyciu do studia będzie dla ciebie miejsce w sali.

Jeśli chcesz odwołać swój udział w zajęciach, możesz dokonać tego do 6 godzin przed godziną zajęć – wtedy nie tracisz puli wejść możliwych w ramach karnetu. Jeśli zrezygnujesz z uczestnictwa na mniej niż 6 godzin przed godziną zajęć, twój karnet zostanie pomniejszony o to wejście – tak, jakbyś pojawił/a się na zajęciach.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z nami. Wszelkie szczegóły znajdziesz w zakładce KONTAKT.