VOUCHER

Nie masz pomysłu na prezent świąteczny, urodzinowy, albo po prostu chcesz obdarować kogoś bliskiego bez okazji? Voucher do Zagłębia Jogi to odpowiedź na Twoje rozterki ❤

W Zagłębiu Jogi dbamy nie tylko o swoje ciała, ale też umysły. Jeśli ktoś jest Ci drogi to nic dziwnego, że chcesz dla niego jak najlepiej – daj mu więc szansę na zdrowsze i spokojniejsze życie. Dzięki tej karcie obdarowany/a może przyjść na 4 zajęcia w ciągu miesiąca – a to już fajny start i opcja na złapanie jogowego bakcyla 😍

CHCESZ KOGOŚ OBDAROWAĆ?

  1. Zaloguj się do swojego konta klienta w systemie Fitssey Zagłębia Jogi. Jeśli nie masz konta, utwórz je i zaloguj się.
  2. Dokonaj zakupu produktu o nazwie KARTA PODARUNKOWA. Jej koszt to 160zł.
  3. Przy kolejnej wizycie w studio otrzymasz fizyczną kartę podarunkową z indywidualnym kodem. Kartę tę możesz przekazać osobie, którą chcesz obdarować.
  4. Możesz także zakupić voucher na miejscu – zapłacić możesz kartą lub gotówką. Otrzymasz wtedy od razu fizyczny voucher z kodem. Dzięki niemu obdarowana osoba będzie mogła odebrać swój karnet na 4 wejścia w systemie Fitssey.

OTRZYMAŁEŚ/AŚ VOUCHER?

  1. Zaloguj się do swojego konta klienta w systemie Fitssey Zagłębia Jogi. Jeśli nie masz konta, utwórz je i zaloguj się.
  2. Z listy produktów wybierz KARTA PODARUNKOWA. Podczas dokonywania płatności wpisz kod, widoczny na swojej fizycznej karcie – ten kod sprawi, że otrzymasz karnet na 4 wejścia za darmo.
  3. Zapisz się na wybrane zajęcia z grafiku, Na wykorzystanie swojej puli wejść masz 30 dni od daty aktywacji karty. Opisy zajęć w ramach grafiku znajdziesz TUTAJ.