Koncert Bramari

bramari koncert handpanowy i dźwięki natury
Awatar kasiadabrowska

BRAMARI – koncert – handpany i dźwięki natury

Kameralna atmosfera, kojące dźwięki handpanów (hangdrumów) oraz delikatnie wplatane dźwięki natury to pokrótce to, czego możecie się spodziewać na nadchodzącym koncercie.

BRAMARI O SWOIM KONCERCIE:
Mój projekt to fuzja muzyki relaksacyjnej, harmonii muzycznej oraz efektów przestrzennych, połączonych z dźwiękami natury.

Moją największą muzyczną pasją jest gra na instrumencie o nazwie handpan (to niesamowity instrument podobny do latającego spodka, który skradł już niejedno serce).

Projekt muzyczny BRAMARI jest pewnego rodzaju medytacją z dźwiękiem, a zarazem muzyczną interakcją. Każdy koncert jest inny, ponieważ większość to improwizacja oraz wędrowanie z energią ludzi, dla których gram.

Dźwięk rozbudza naszą wyobraźnię i budzi wspomnienia. Wywołuje emocje i doznania słuchowe, a bywa, że i wizualne. Podczas koncertu możesz usłyszeć jak zmienia się pora roku, jak pada deszcz, czy szumi morze. Sesja ma na celu wprowadzenie Cię do głębokiego relaksu, który działa kojąco na umysł i ciało. Już od tysiącleci stosowano dźwięk jako jedną z metod uzdrawiania. Wedle filozofii ludzi Wschodu człowiek powstał z dźwięku, więc sam jest dźwiękiem.

Zapraszamy Cię na osobistą podróż z dźwiękiem wewnątrz siebie.
Przyjdź, spróbuj, poddaj się dźwiękom!

Przedsprzedaż trwa do 6 marca – cena w przedsprzedaży to 75zł. Od 7 marca obowiązuje cena regularna – 85zł.

Zapisz się na koncert TUTAJ!

Poniżej kilka linków do fragmentów zawierających krótkie urywki jednego z moich koncertów:

Wcześniejsze posty