KURS ASHTANGA OD PODSTAW

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się nad praktyką jogi, ale nie wiesz, od czego zacząć? Czujesz gotowość do podjęcia praktyki, która może zmienić Twoje życie? Szukasz jogi, która usprawni i wyrzeźbi Twoje ciało, a jednocześnie uspokoi umysł i wprowadzi w stan medytacji? Jeśli tak, to nasz kurs Ashtanga od Podstaw jest idealnym miejscem dla Ciebie! Zapraszamy Cię do niezwykłej podróży w kierunku równowagi, siły i spokoju umysłu.

Co to jest Ashtanga Joga?

Ashtanga Joga to dynamiczna forma jogi, która skupia się na synchronizacji oddechu z serią dynamicznych pozycji ciała. Ta tradycyjna praktyka ma korzenie w starożytnych tekstach jogi i oferuje kompleksowe korzyści dla ciała, umysłu i duszy. Całość Ashtanga jogi obejmuje 6 Serii z góry ustalonych pozycji i przejść. Praktykę rozpoczyna się od opanowania Pierwszej Serii i z czasem rozbudowuje praktykę o kolejne pozycje. Aby dowiedzieć się więcej, przejdź TUTAJ.

Nazwy pozycji w sanskrycie

Poznasz nazwy pozycji w języku jogi, co pomoże Ci lepiej zrozumieć ich znaczenie i wykonywać je poprawnie. Poznasz także warianty tych pozycji, aby móc dostosować je do swojego ciała i jego potrzeb.

Rozwój osobisty: odkryjesz nowe możliwości swojego ciała i umysłu, rozwijając równocześnie spokój i skupienie.

Siła i elastyczność: regularna praktyka Ashtanga Jogi pomaga wzmocnić mięśnie, poprawić elastyczność i wydolność organizmu.

Redukcja stresu: techniki oddechowe i medytacyjne, które poznasz na kursie, pomogą Ci radzić sobie ze stresem i napięciem codziennego życia.

Wsparcie grupy: dołączając do społeczności Zagłębia Jogi, będziesz miała okazję poznać innych entuzjastów jogi i czerpać z ich wsparcia i motywacji.

Kurs i sama praktyka Ashtanga jogi może być transformacyjna dla życia. Gotowość do pracy samodzielnej w domu, poza kursem jest kluczowa dla osiągnięcia pełni korzyści z praktyki.

kurs ashtanga od podstaw

9 spotkań, każde po 90 minut. Łącznie 13,5 godziny gruntownej wiedzy, która wytyczy jasną ścieżkę rozwoju.

Każdy uczestnik otrzyma podręcznik kursowy, który będzie pomocny w praktyce i zrozumieniu podstaw Ashtanga Jogi.

Dostęp do zamkniętej grupy kursowej na platformie Facebook lub WhatsApp, gdzie będziesz mógł/mogła dzielić się swoimi doświadczeniami, pytaniami i inspiracjami z innymi uczestnikami kursu.

Po zajęciach dostępne będą nagrania, dzięki czemu będziesz mogła kontynuować praktykę w domu w dogodnym dla siebie czasie. Skorzystasz z nich także w przypadku braku możliwości uczestniczenia w zajęciach w studio.

Na zakończenie kursu otrzymasz dyplom uczestnictwa.

Kasia Dąbrowska – joginka od 8 lat. Rozpoczęła swoją przygodę z jogą, chcąc pozbyć bólu kręgosłupa – została z miłości. Swoje pierwsze zajęcia pamięta, jakby były wczoraj. Ashtanga joga, Mysore style u Bianki Oliveira.

W 2017 roku ukończyła akredytowany przez Yoga Alliance kurs nauczycielski RYT200 w szkole Kranti Yoga w Indiach w nurcie Ashtanga Vinyasa. Od tamtej pory ukończyła ponad 350 godzin warsztatów i szkoleń u nauczycieli takich jak John i Julia Scott, Manju Jois, David Robson i Jelena Vesic, Beata Darowska, Mateusz Deker, Krystian Mesjasz, Ewa Bobrowska czy Olga Kuriata. W 2023 roku została jedną z 13 w Polsce nauczycielek Inside Flow, akredytowanych przez Hie Kima. Dwukrotnie brała udział w Międzynarodowej Konferencji Jogi Yoga. Body & Soul w Poznaniu.

ashtanga od podstaw - prowadząca

Telefonicznie: 506 314 821

Mailowo: kontakt@zaglebiejogi.pl

Uczniowie studia -50zł

Gwarancją miejsca na kursie jest zadatek w wysokości 300zł płatny na konto studia:

Katarzyna Dąbrowska Zagłębie Jogi, ul. Siemońska 11, 42-500 Będzin

ING 57 1050 1227 1000 0090 8258 7941

Tytuł przelewu: Kurs Ashtanga od Podstaw zadatek, twój numer telefonu

Pozostała kwota płatna jest do 7 dni przed rozpoczęciem kursu (przelewem lub stacjonarnie w studio – karta lub gotówka). Jeśli zrezygnujesz z udziału w kursie po wpłaceniu zadatku, zadatek przepada.