Poczuj Flow!

poczuj flow - kurs jogi dla początkujących. obrazek przedstawia osoby na zajęciach jogi flow w studiu Zagłębie Jogi w Będzinie
Awatar kasiadabrowska

Czy fascynuje cię taniec? Lubisz się ruszać, lubisz muzykę? Chcesz połączyć jogę – czyli medytację w ruchu i taniec? Poczuj Flow – kurs jogi flow dla początkujących to miejsce dla Ciebie.

W każdy styczniowy czwartek o 19:15 zapraszam na pierwszą edycję kursu Poczuj Flow! Kurs obejmie jedno 90-minutowe spotkanie przez 4 kolejne tygodnie. Przekażę Ci wtedy podstawy jogi on beat – czyli w rytm muzyki. Nie ma znaczenia, czy masz już doświadczenie w jodze – wszystkiego nauczę cię od podstaw. Jeśli czujesz, że muzyka gra w twoim sercu to jest miejsce dla ciebie! Jeżeli chcesz zbudować praktykę flow, chcesz popracować nad siłą i opanować podstawowe przejścia i pozycje, to jest miejsce dla ciebie! Jeśli lubisz taniec i chcesz połączyć go z jogą – to jest miejsce dla ciebie!

Poczuj Flow – podstawy jogi flow to kurs dla każdego. Zaczniemy od pracy nad Twoim poczuciem rytmu i prostych ruchów, charakterystycznych dla jogi flow. Przez cały kurs będziemy uczyć się poprawnego wykonywania przejść, aby z szacunkiem podejść do Twojego ciała. Na koniec zbudujemy sekwencję do muzyki z elementów, które opanowaliśmy podczas kursu.

Czas trwania kursu: 4 tygodnie. 1 spotkanie w tygodniu, trwające 90 minut – każdy czwartek o 19:15. Nie musisz nic ze sobą przynosić, oprócz wygodnego ubrania. Jeśli masz swoją ulubioną matę, możesz wziąć ją ze sobą, ale cały potrzebny sprzęt jest na miejscu.

Dokonując zapisu i płatności zapisujesz się na cały kurs – wszystkie 4 spotkania. Nie ma możliwości odrobienia zajęć, ponieważ kurs stanowi ciągłość i bez obecności na spotkaniu nie będziesz mieć pełni wiedzy, którą kurs ma przekazać.

Kurs jest kameralny – aby każdy otrzymał takie wskazówki, jakich potrzebuje. Maksymalna ilość osób na kursie to 10.

Koszt całego kursu to 180 zł. Zapisy w aplikacji Fitssey – kliknij tutaj. Widzimy się na macie!

Wcześniejsze posty