Wrześniowe wibracje – wyjazd z jogą

wyjazd z jogą wrześniowe wibracje
Awatar kasiadabrowska

WRZEŚNIOWE WIBRACJE – wyjazd z jogą, pyszną kuchnią i koncertem relaksacyjnym. 27-29 września 2024, Namaste Jamno, Jamno k. Częstochowy.

Chcesz pozytywnie zakończyć lato i nastroić się na jesień?

Dołącz do nas! Zagłębie Jogi zaprasza na wrześniowy wyjazd do Namaste Jamno k. Częstochowy. Zanurz się w jodze, posmakuj pysznej kuchni, zrelaksuj się podczas koncertu mis i gongu (możesz nawet położyć się w hamaku!), wymasuj ciało masażem lub w gorącej balii.

Zamieszkasz w nowiutkim domku – każdy domek gości 4 osoby. Znajdziesz w nim łazienkę, aneks kuchenny i werandę, na której możesz relaksować się i słuchać otaczającego lasu. Posmakujesz pysznych, wegetariańskich posiłków, przygotowanych według założeń kuchni 5 przemian. Kuchnia ta pochodzi z medycyny chińskiej i opiera się o produkty sezonowe – latem serwowane są lekkostrawne posiłki, które chłodzą ciało. Z kolei zimą spożywa się posiłki rozgrzewające i poprawiające odporność. Czeka na ciebie pełne wyżywienie i przepyszne, lokalnie wypiekane ciasta, a także kawa, herbata i zioła, które nastroją cię na nadchodzącą jesień.

Będziesz praktykować jogę w stylu Ashtanga, Vinyasa i Inside Flow. Przywita cię przestronna, świetnie wyposażona sala z podgrzewaną podłogą. Jeśli pogoda pozwoli, zrobimy sobie poranną lub wieczorną praktykę na polanie! W piątkowy wieczór zrelaksujesz się w dźwiękach mis tybetańskich i gongu podczas koncertu. Po praktyce możesz zregenerować swoje ciało w gorącej balii!

Dla chętnych także masaże dźwiękiem i olejami! Jeśli chcesz z niego skorzystać, daj mi znać, bo konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Masaż NIE JEST wliczony w cenę wyjazdu – kosztuje 210zł i trwa 90 minut.

Oprócz tego wszystkiego oczywiście czas na ciszę, książki, spanie, rozmowy, spacery po lesie. Pozytywnie zakończ lato i zrelaksuj ciało i umysł!

Ramowy plan wyjazdu Wrześniowe Wibracje:

27 września – piątek – przyjazd po 16:00
18:30 – ciepła kolacja
19:30 – koncert relaksacyjny na misach i gongu
20:30 – czas wolny, integracja, odpoczynek

28 września – sobota
8:30 – poranna pranayama i medytacja
9:00 – śniadanie i czas wolny
12:00 – Ashtanga joga prowadzona
14:30 – obiad i czas wolny
17:00 – praktyka Inside Flow
18:30 – kolacja (pieczonki, ognisko)
19:30 – czas wolny, integracja, kąpiel w balii

29 września – niedziela
8:30 – poranna pranayama i medytacja
9:00 – śniadanie i czas wolny
11:00 – łagodna Vinyasa joga
12:00 – zbieramy się do domu!

Plan jest ramowy. Organizator zastrzega sobie prawo do niewielkiej zmiany pór konkretnych zajęć lub posiłków.

Prowadząca: Kasia Dąbrowska
Joginka od 9 lat, a od 7 lat nauczycielka jogi RYT200 w stylu Ashtanga Vinyasa joga i RYT50 w stylu Inside Flow. Od najmłodszych lat zafascynowana ruchem i muzyką. Z wykształcenia tłumacz j. angielskiego. W nauczaniu jogi przyświeca jej jeden cel – dać jogę wszystkim. Głęboko wierzy, że to joga może służyć nam, a nie my jodze. Stale doskonali swój warsztat nauczycielski, aby praktykę dostosować do każdego ucznia według jego potrzeb. Prywatnie mama dwójki maluchów.

Cena oraz zapisy na wyjazd

Cena wyjazdu: 1150zł

W tej cenie 2 noclegi w domkach typu stodoła, pełne wyżywienie, zajęcia jogi, pranayamy i medytacji, koncert relaksacyjny.

Dojazd na miejsce i ewentualne ubezpieczenie we własnym zakresie. Jeśli masz problem z dojazdem, daj mi znać! Wymyślimy rozwiązanie dla ciebie 🙂 Maksymalna liczba uczestników to 16. Jeśli nie zbierze się minimalna grupa 12 osób, organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu, co wiąże się ze zwrotem zadatku.

Gwarancją miejsca na wyjeździe jest wpłata zadatku w wysokości 500zł na konto bankowe:

Katarzyna Dąbrowska Zagłębie Jogi
ING – 57 1050 1227 1000 0090 8258 7941

Pozostała kwota – 650zł – płatna do 15 września 2024 na to samo konto bankowe.

W tytule przelewu wpisz proszę swoje dane według poniższego schematu:
Wrześniowe wibracje, IMIĘ NAZWISKO, ZADATEK/RESZTA

Skontaktuj się z nami, aby się zapisać! KLIK

Wcześniejsze posty